Mesaj gönder
Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd.
Hakkımızda
Profesyonel ve Güvenilir Ortağınız.
Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. 2002 yılında kurulmuştur.Anlaşmaları yerine getiren Çinli şirket için ödül ve AAA derecesi kredisiAyrıca 2006'da ISO 9 0 0 1'i geçti ve ana ürünlerimizin çoğu CE sertifikası aldı.Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. kendi mühendislik kurulum takımları ve iyi donanımlı işleme atölyeleri var, böylece tasarım, üretim,kurulum, müşteri için teknik eğitim.Ürünlerimiz arasında program çeşmesi, müzik çeşmesi, gölde yüzen çeşme, zemin çeşmesi, su ekranı çeşmesi, ...
Daha fazla bilgi edin

0

Kurulduğu Yıl

0

Milyon+
Çalışanlar

0

Milyon+
Yıllık Satış
Çin Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. Yüksek Kalite
Güvenilirlik mührü, kredi kontrolü, RoSH ve tedarikçi yeteneği değerlendirmesi. Şirketin sıkı kalite kontrol sistemi ve profesyonel test laboratuvarı var.
Çin Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. DEVELOPMENT
İç profesyonel tasarım ekibi ve gelişmiş makine atölyesi. İhtiyacınız olan ürünleri geliştirmek için işbirliği yapabiliriz.
Çin Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. Üretim
Gelişmiş otomatik makineler, katı bir süreç kontrol sistemi. İhtiyacınızın ötesinde tüm elektrik terminallerini üretebiliriz.
Çin Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. % 100 Hizmet
Toplu ve özel küçük ambalajlar, FOB, CIF, DDU ve DDP. Tüm endişeleriniz için en iyi çözümü bulmanıza yardım edelim.

Kalite yüzen çeşme & Göl Çeşmeleri Üretici

Gereksinimlerinizi Daha İyi Karşılayan Ürünleri Bulun.
Vakalar ve Haberler
En Son Sıcak Noktalar.
Renk değiştiren büyük su gösterisi çeşme paslanmaz çelik 304
Salıncak çeşme, üç boyutlu hareketi ekranına dahil eden bir salıncak çeşmesinin gelişmiş bir varyantıdır.Bu hareket ek ekseni ile çeşme kolları veya nozzles salınım hareketi birleştirir, daha dinamik ve görsel olarak etkileyici bir su özelliği oluşturur. Dalgalanma çeşmeler genellikle tek bir eksen boyunca ileri geri hareket ederken, 3 boyutlu dalgalanma çeşmeler birden fazla yönde hareket sunar. Ayrıntılı Bilgiler Şirket Adı YiXing deniz fıskiyesi donanımı Co., Ltd.     İşletme Türü Üretim ve Ticaret     Hizmet aralığı Çeşme Tasarımı, Üretimi, Yerel Kurulum ve Satış sonrası Bakım     Şirket Belgeleri ISO 9001:2008CE; TUV     Şirket Konumu YiXing Jiangsu, Çin (Ankarada)     Denizaşırı Projeler 20'den fazla ülkede ihraç edilen ve inşa edilen çeşmeler     Tedarik Yeteneği Yılda 50 set     Çeşme Türü Multimedia Kontrolü / Müzik Kontrolü / Program Kontrolü / Klasik Statik     Çeşme Garanti 12 aylık ücretsiz garanti     Malzeme Paslanmaz çelik 304     Işık Tipi RGB Sualtı Işığı, LED24V/5W/12W/18W/36W, Paslanmaz Çelik 304 Kabuk     Voltaj 220v/380v (Önemli olarak) / Özel     Avantaj Tasarımı Özelleştir Herhangi bir çeşme alanı ve herhangi bir boyut için tasarım yapabiliriz.     İyi Hizmet Çeşme tasarımı, imalat, yerleşim yerindeki kurulum ve satış sonrası bakım.     Yüksek Kalite Ekipmanın çoğu paslanmaz çelik ve sıkı kalite kontrol sistemimiz var.     Bol Bol Deneyim 20 yılı aşkın bir süredir çeşme alanında tasarım ve üretime odaklanmıştır.     Denizaşırı Projeler 20'den fazla ülkede ihraç edilmiş ve inşa edilmiş çeşmeler.     İhracat Mesleği Yetkili ithalat ve ihracat lisansı.     Hızlı ve ucuz teslimat Uzun süreli işbirliği ile, büyük indirimimiz var.     Ürün Tanımı Su seviyesi değişimleriyle birlikte yükselebilir veya düşebilir olan yüzen su çeşmeleri yüzen platformda kurulur.Bu nedenle çeşme çalışması mevsimsel su seviyesi farkından etkilenmez.. Yüzen çeşme hem Müzikal çeşme hem de Program Kontrolü çeşmesi olabilir. Yüzen platform, servis ömrünü güvence altına alan korozyona karşı boya ile çelik veya paslanmaz çelik plakalardan yapılır. Büyük doğa veya yapay göl veya nehirde yaygın olarak kullanılır. Hareketler: PLC/bilgisayar tarafından kontrol edilir, su püskürtülür ve ritmik dans edilir Güç: 380V, 50HZ veya ülkenizdeki gücü karşılamak için sipariş Ekipman dahil: yüzen platform, çeşme nozu, LED lambaları, pompalar, kontrol dolabı, borular vb.
Sinyal Kontrolü Salıncak Çeşme Çok renkli 3 boyutlu Dijital Su Çeşmesi
Sallanan çeşmeler genellikle halka açık parklarda, bahçelerde ve şehir meydanlarında, ayrıca ticari ve eğlence mekanlarında bulunur.Suyun ritmik salınım hareketi, çeşmeye bir oyun ve heyecan kaynağı ekler, dikkat çekmek ve izleyiciler için ilgi çekici bir görsel deneyim yaratmak. Avantaj Tasarımı Özelleştir Herhangi bir çeşme alanı ve herhangi bir boyut için tasarım yapabiliriz.     İyi Hizmet Çeşme tasarımı, imalat, yerleşim yerindeki kurulum ve satış sonrası bakım.     Yüksek Kalite Ekipmanın çoğu paslanmaz çelik ve sıkı kalite kontrol sistemimiz var.     Bol Bol Deneyim 20 yılı aşkın bir süredir çeşme alanında tasarım ve üretime odaklanmıştır.     Denizaşırı Projeler 20'den fazla ülkede ihraç edilmiş ve inşa edilmiş çeşmeler.     İhracat Mesleği Yetkili ithalat ve ihracat lisansı.     Hızlı ve ucuz teslimat Uzun süreli işbirliği ile, büyük indirimimiz var.         Ürün Tanımı   Özelliklera.Tasarımı özelleştirb.Çok renkli LED lambalarıc.SS MalzemeSu müziği çeşmesi, su püskürtüsünü müzikle birleştirerek, müzik ruhunu fantastik su özellikleri ve renkli ışıklarla tam olarak ifade edebilir.Bilgisayar önce ses frekansını ve MIDI sinyalini tanımlar.Su, müzik ritmi ve ritmiyle dans ediyor gibi görünüyor.Bu yüzden müzik olarak da adlandırılır Dans Çeşmesi.Müzikal Çeşmeler'de iki kontrol türü vardır: PLC ve multimedya.Müşteri, müzik melodisiyle birlikte su dansını yapmak için dostça işletimli yazılım arayüzü ile müzik anlayışına göre su özelliği performansını düzenleyebilirdi..   Dijital salıncak çeşme şu anda en son dijital kontrol nozu.Digest piyasasında mevcut dijital nozel hakkında kapsamlı araştırma ve onun avantajları ve eksiklikleri temel kullanarak bir dizi yeni cesur tasarım yürüttü. Dijital nozelin gelişi büyük çeşmenin dinamik su şekli yorumlama etkisini keskin bir şekilde gösterir.püskürtme yüksekliği daha yüksekÜrünün kullanım süresi daha uzundur. Çıkış çapı DN40, DN50, DN60 geleneksel özellik ayrı ayrı. püskürtme yüksekliği 12m, 20m, 30m ulaşabilir.     Hizmetimiz

2023

10/16