Wyślij wiadomość
Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd.
O nas
Twój profesjonalny i niezawodny partner.
Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. założona w 2002 roku, która jest wysokiej technologii profesjonalny producent artystycznych fontann w Chinach.Nagroda dla chińskiego przedsiębiorstwa wykonującego umowy i kredyt AAAW 2006 r. również przeszedł ISO 9 0 0 1 i wiele naszych głównych produktów uzyskało certyfikaty CE.Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. mają własne zespoły instalacji inżynieryjnych i dobrze wyposażone warsztaty przetwarzania, więc możemy zapewnić doskonałe rozwiązania do ...
Ucz się więcej

0

Rok utworzenia

0

Milion+
Pracownicy

0

Milion+
Roczna sprzedaż
Chiny Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. Wysoka jakość
Pieczęć zaufania, kontrola kredytu, RoSH i ocena zdolności dostawcy. Firma ma ściśle kontrolowany system jakości i profesjonalne laboratorium badawcze.
Chiny Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. Rozwój
Wewnętrzny profesjonalny zespół projektowy i warsztat zaawansowanych maszyn. Możemy współpracować, aby opracować produkty, których potrzebujesz.
Chiny Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. Produkcja
Zaawansowane automatyczne maszyny, ściśle kontrolowane procesem. Możemy wyprodukować wszystkie terminale elektryczne, które nie są wymagane.
Chiny Yixing Sea Fountain Equipment Co., Ltd. 100% SERWIS
Opakowania masowe i małe na zamówienie, FOB, CIF, DDU i DDP. Pozwól nam pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich twoich problemów.

jakość pływająca fontanna & Fontany jeziora producent

Znajdź produkty, które lepiej spełniają Twoje wymagania.
Sprawy i wiadomości
Najnowsze Hot Spoty.
Zmieniające kolor duże pokazy wodne fontanna ze stali nierdzewnej 304
Swing fontanna jest zaawansowaną odmianą swing fontanny, która zawiera trójwymiarowy ruch w swoim wyświetlaczu.Łączy w sobie huśtawki ramion fontann lub dyszek z dodatkowymi ośmiami ruchuPodczas gdy wahadłowe fontanny zazwyczaj poruszają się do przodu i do tyłu wzdłuż jednej osi, wahadłowe fontanny 3D wprowadzają ruch w wielu kierunkach. Szczegółowe informacje Nazwa spółki YiXing Sea Fountain Equipment Co., Ltd.     Rodzaj działalności Produkcja i handel     Zakres obsługi Projektowanie fontanny, produkcja, instalacja na miejscu i utrzymanie po sprzedaży     Certyfikaty przedsiębiorstwa ISO 9001:2008; CE; TUV     Lokalizacja spółki YiXing Jiangsu, Chiny (kontynent)     Projekty za granicą Eksportowane i zbudowane fontanny w ponad 20 krajach     Zdolność do dostaw 50 zestawów rocznie     Rodzaj fontanny Kontrola multimediów / Kontrola muzyki / Kontrola programu / Klasyczna statyka     Gwarancja na fontannę 12-miesięczna bezpłatna gwarancja     Materiał Stal nierdzewna 304     Typ światła Światło podwodne RGB, LED24V/5W/12W/18W/36W, ze stali nierdzewnej 304 Shell     napięcie 220v/380v (głównie) / dostosowanie     Zalety Dostosowanie projektu Możemy zaprojektować każdą fontannę i każdą wielkość.     Dobra obsługa Projektowanie fontann, produkcja, montaż na miejscu i utrzymanie po sprzedaży.     Wysoka jakość Większość sprzętu jest ze stali nierdzewnej i mamy rygorystyczny system kontroli jakości.     Duże doświadczenie Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji w dziedzinie fontann.     Projekty za granicą Eksportowane i zbudowane fontanny w ponad 20 krajach.     Zawód w zakresie eksportu Zezwolone pozwolenie na przywóz i wywóz.     Szybka i tania dostawa Z długoterminową współpracą spedytor, mamy dużą zniżkę.     Opis produktu Na platformie pływającej są zainstalowane pływające fontanny wodne, które mogą wzrastać lub spadać w zależności od zmian poziomu wody,więc praca fontanny nie byłaby pod wpływem sezonowych różnic poziomu wody. Pływająca fontanna może być zarówno Fontanną Muzyczną, jak i Fontanną Kontroli Programowej. Platforma pływająca jest wykonana z stali lub płyt ze stali nierdzewnej z pomalowaniem antykorozyjnym, co zapewnia jej żywotność. Jest szeroko stosowany w dużych przyrody lub sztuczne jezioro lub rzeka. Ruchy: sterowane przez PLC/komputer, rozpylanie wodą i rytmiczny taniec Moc: 380V, 50HZ, lub w celu spełnienia mocy w swoim kraju Do wyposażenia należą: pływająca platforma, dysza fontanny, światła LED, pompy, szafa sterująca, rury itp.
Sygnał sterowania Swing fontanna Wielobarwna 3D cyfrowa fontanna wodna
W parkach publicznych, ogrodzie i na placach miejskich, a także w miejscach handlowych i rozrywkowych często spotykane są wahadłowe fontanny.Rytmiczny ruch wahadłowy wody nadaje fontannie element zabawy i podniecenia, przyciągając uwagę i tworząc przyciągające wrażenia wizualne dla widzów. Zalety Dostosowanie projektu Możemy zaprojektować każdą fontannę i każdą wielkość.     Dobra obsługa Projektowanie fontann, produkcja, montaż na miejscu i utrzymanie po sprzedaży.     Wysoka jakość Większość sprzętu jest ze stali nierdzewnej i mamy rygorystyczny system kontroli jakości.     Duże doświadczenie Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji w dziedzinie fontann.     Projekty za granicą Eksportowane i zbudowane fontanny w ponad 20 krajach.     Zawód w zakresie eksportu Zezwolone pozwolenie na przywóz i wywóz.     Szybka i tania dostawa Z długoterminową współpracą spedytor, mamy dużą zniżkę.         Opis produktu   Specyfikacjea.Przystosowanie projektub.Wielobarwne światła LEDc.SS MateriałWoda z fontanną muzyczną łączy wodę z muzyką, która może w pełni wyrazić ducha muzyki przez fantazmagoryczne cechy wody i kolorowe światła.komputer najpierw identyfikuje częstotliwość dźwięku i sygnał MIDIWygląda jakby woda tańczyła z rytmem muzyki.Więc to jest również nazywany jako Muzyka Tańcząca Fontanna.Istnieją dwa rodzaje sterowania w Fontanie Muzycznej: PLC i multimedialne.Klient mógł edytować funkcję wody według jego zrozumienia muzyki z przyjaznym interfejsem oprogramowania, aby woda tańczyła z melodią muzyczną..   Cyfrowa fontanna swingowa jest obecnie najnowszą cyfrową dyszą sterującą.Przeprowadził serię nowy śmiały projekt poprzez wykorzystanie procesu dogłębnego badania o istniejących dysze cyfrowe na rynku digest i na podstawie jego zalet i niedobór. Pojawienie się cyfrowej dyszy wyraźnie odzwierciedla efekt interpretacji dynamicznej formy wody w dużych fontanach.Wysokość rozpylania wyższa, produkt ma dłuższy okres użytkowania. Średnica wyjścia jest DN40, DN50, DN60 według konwencjonalnych specyfikacji.     Nasza służba

2023

10/16